גרים בתל אביב ? קיבלתם צו מבנה מסוכן? רוצים לדעת מהי העלות הכרוכה להסרת הצו? מאמר זה נכתב בדיוק עבורכם !

אי אפשר להתעלם מן העובדה כי בתקופה האחרונה צצים כל מיני צווים למבנים מסוכנים ברחבי הארץ ובתל אביב בפרט. הדבר גורם לאנשים רבים מהאזור לתהות לגבי הנושא. כדי לאפשר להם לקבל את כל הפרטים באופן מרוכז, החלטנו לכתוב מאמר זה.

 

מהו צו מבנה מסוכן?

צו מבנה מסוכן הוא צו שהוצא על ידי מחלקת מבנים מסוכנים של העירייה ע"פ חוק עזר עירוני לתל-אביב-יפו (מבנים מסוכנים), התשס"ב – 2001

קיימות סיבות רבות מדוע מבנה מסוים מקבל צו מבנה מסוכן. אחת מהן יכולה להיות גילוי של סדקים משמעותיים בשלד המבנה או ביסודות. כמו כן, סיבה נוספת יכולה להיות במקרה בו ישנה חשיפה של מוטות הברזל שבעמודים, או התנתקות של אריחים מהחיפוי החיצוני של הבניין, כך שעוברי אורח עומדים בפני סכנת פגיעה.

ההשלכות של קבלת צו מבנה מסוכן.

לעיתים הוצאת צו מבנה מסוכן מחייבת פינוי דיירי הבניין אך לא תמיד. בכל אופן כל קבלת צו מחייבת טיפול יסודי ומהיר לתקלות שהתגלו בצו מבנה מסוכן.

איך לטפל ? ומה העלות ?

ראשית, אתם צריכים להבין יחד עם שאר הדיירים מהי העלות הכספית שצפויה להיות לכם. שכן, יש צורך בטיפול הנושא אל מול אנשי מקצוע כגון מהנדסי בניין,זאת משום ששיקום מבנים הינו עניין הדורש ידע רב לצד ניסיון רחב ואיכותי, אשר בראש ובראשונה מצריך זיהוי נכון של גורם הבעיה,הפרמטרים הבאים הם הבולטים ביותר שקובעים בסופו של דבר את המחיר:

היקף המבנה
מצב הנזק לבניין
משך זמן העבודה הצפוי

התקבלה החלטה לטפל במבנה המסוכן?

מצוין! זה השלב בו אתם יכולים לפנות אלינו "החברה למבנים מסוכנים". מומחים לשיקום מבנים בעלי נסיון רב בתחום, מרגע פנייתכם נדאג לתת לכם את השירות הכי טוב והכי מהיר שקיים.

לסיום

לסיכומו של עניין, תהליך שיקום מבנים אינו עניין של מה בכך וההוצאה הכספית בנושא – היא עניין מינורי ! , בחירה בחברה מומלצת הוא העניין החשוב באמת . התייחסו אל עניין זה בחומרה רבה, והקפיד לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר, על מנת לשמור על בטיחותכם ועל בטיחות הסובבים אתכם.

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן